środa, 24 grudnia 2014

Czy to już dzisiaj?


Właśnie tak Jack i Finn spędzają tegoroczne święta :) 

Witajcie!!
Pomimo tego, że ja świąt nie znoszę to chciałabym Wam od siebie życzyć udanych świąt, ponieważ wielu z nas czeka na ten dzień cały rok. Musicie przyznać, że atmosferę tego święta najbardziej czuć wtedy, kiedy pada z nieba śnieg, ale niestety w tym roku nie mamy na co liczyć. Pomimo mojej niechęci do tego dnia jest coś co mnie jednak cieszy. Uwielbiam patrzeć na to jak moi bliscy odpakowują prezenty. Zdecydowanie lubię bardziej dawać niż brać, a jak jest z Wami? Miło by mi było, gdybyście odpowiedzieli w komentarzu czy wolicie dawać prezenty czy też dostawać. 
Kończąc już ten post chciałabym życzyć Wam spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w gronie najbliższych Wam osób, bo chyba o to głównie chodzi w te święta -  żeby zdawać sobie sprawę z tego jakim szczęściem jest sam fakt, że możemy wspólnie usiąść do Wigilijnego stołu z osobami, które kochamy i które są dla nas ważne. Również chciałabym prosić Was o to, abyście w tym dniu pojednali się z osobami, które w przeszłości zrobiły Wam krzywdę, lub Was czymś urazili. Macie jedno życie, więc nie traćcie je na chowanie urazy, a właśnie ten dzień jest idealną okazją na wybaczanie.
22 komentarze:

 1. Wesołych i radosnych Świąt z mnóstwem książek pod choinką ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja mam do świąt mieszany stosunek.. Jedną rodzinę mam fajną, a drugą niestety nie... ale niestety rodziny się nie wybiera ;/ Pierwsza cześć wigilii i jutro będzie beznadziejne, więc czekam na drugi dzień świąt z tą fajniejszą rodziną :) Faktycznie bez śniegu jest smutno ;/ Tobie też życzę wesołych, spokojnych świąt !:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Święte słowa! Mam podobnie, ale staram się nie pokazywać tamtej rodzinie niechęci jaką ją darzę, bo pomimo wielu uraz jakie do nich mam, chciałabym nie robić im przykrości i sprawić żeby ten dzień nie był aż tak bardzo zepsuty.
   Wzajemnie!

   Usuń
 3. Święta są wspaniałe! Jeśli nie z powodu wymiaru duchowego i spędzania czasu z rodziną to na pewno z powodu wolnego :D Też wolę dawać prezenty, ale nie zawsze ich wybieranie jest takie łatwe :)
  Wesołych świąt :)

  OdpowiedzUsuń
 4. A ja życzę Ci wielkiego wora wolnego czasu na czytanie książek :D I wielu radości, bo nie trzeba wiele by się uśmiechnąć, a śnieg? Sztuczny w puszce ze sprayem może wystarczyć :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wspaniałych, zaczytanych Świąt! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Lubię dawać i otrzymywać prezenty! :) Wesołych i książkowych Świąt! :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Zdecydowanie dawać. Zawsze czuję się jakoś nieswojo, gdy je otrzymuję. Radosnych Świąt, kochana!

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja w sumie też, mimo wszystko wolę dawać prezenty, bo widok osoby, która jest szczęśliwa z powodu podarunku który otrzymała jest bezcenny. Wesołych świąt ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Wesołych i niezapomnianych świąt! :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Mnóstwa książek pod choinką! Wesołych Świąt!

  OdpowiedzUsuń
 11. Dla Ciebie także wszystkiego najlepszego. Przede wszystkie duuużo wspaniałych książek i po prostu wesołych świąt :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Też nie znosiłam świąt dopóki sama nie założyłam rodziny. Teraz jest zupełnie inaczej. A co do prezentów lubię dawać i dostawać :)
  Wesołych Świąt!

  OdpowiedzUsuń
 13. Cudownych, radosnych i wesołych Świąt :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Cudownych, ciepłych, rodzinnych Świąt!

  OdpowiedzUsuń
 15. Ja lubię święta bo mam czas sobie poczytać. Wszystkiego dobrego w nadchodzącym roku.

  OdpowiedzUsuń
 16. Jesteś pierwszą osobą, o której słyszę, że nie lubi Świąt. Ja też bardzo żałuję, że nie ma śniegu:(
  Dziękuję za życzenia i nawzajem.

  OdpowiedzUsuń
 17. Widzę, że nie jestem jedyną, która mogłaby przespać całe te święta ;) Ale mimo wszystko wesołych ;)

  OdpowiedzUsuń
 18. Ja uwielbiam Święta i należę do tych, którzy cały rok na nie czekają. Chyba też wolę dawać prezenty (chociaż dostawać też lubię). Bardzo się cieszę, jeśli uda mi się kogoś zaskoczyć jakąś świetną niespodzianką. :)

  OdpowiedzUsuń
 19. Ha, i śniegu się doczekaliśmy w te święta, co prawda w drugi dzień, ale jednak!
  Wszystkiego,, co najlepsze dla Ciebie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A jednak prośby zostały wysłuchane :) Milej się siedzi w domu, jeżeli masz świadomość, że za oknem leży taka piękna miała pokrywa.

   Usuń

Witaj w Kruczym Gnieździe!

The moon is my sun,
the night is my day.
Blood is my life,
and you are my prey.