sobota, 6 lipca 2013

Recenzje książek od Wydawnictwa Studio Astropsychologii

AUTOR: Dr Hans-Ulrich Grimm
TYTUŁ: Cud oleju lnianego. Źródło zdrowia i witalności
WYDAWNICTWO: Studio Astropsychologii
DATA WYDANIA: 2013
ILOŚC STRON: 166
CENA: 29.20 zł (kup teraz)
OCENA: 8/10


Choć len używano od bardzo dawna, to dopiero teraz przeżywa on swój 'renesans'. Stał się obiektem intensywnych badań. Dzięki tej książce dowiemy się jak len dobroczynnie wpłynie na nasz organizm. Len działa zbawiennie na ciało i duszę, wyostrza umysł i wzmacnia psychikę. Zapobiega zawałom serca i nadciśnieniu, wielu chorobom cywilizacyjnym, cukrzycy, zaburzeniom trawienia, a nawet niektórym nowotworom. Niedawno odkryto, ze to doskonała broń przeciw starzeniu się. Dzięki pracy autora już teraz możesz skorzystać z cudownych właściwości lnu. Publikacja została wzbogacona w przepisy kulinarne, w których skład wchodzi len, a także szereg różnych dolegliwości. 

Nie będę zaprzeczać, ze dzięki tej książce dowiedziałam sie wielu ciekawych informacji na temat lnu. Książka napisana została językiem, który każdy powinien zrozumieć. Do tej pory wiedziałam, że jest taka roślina jak len i z niej wytwarza się ubrania, po lekturze tej książki len nabierze dla mnie nieco innego znaczenia. Patrzę teraz na niego pod kątem zdrowotnym. Autor uświadomił mi jak rewelacyjnie działa na nas len. Podoba mi się to, ze autor znalazł czas i na przedstawienie czytelnikowi początku 'kariery' lnu. Z pewnością wiele starszych pań w tej publikacji znajdzie dla siebie kilka przepisów, które mogły by pomóc rożnym chorobom i właśnie im tą książkę polecę. Co ciekawe, autor umieścił wyniki doświadczeń przetestowanych na ludziach. Dzięki temu bardziej uwierzyłam w tą roślinę.  
AUTOR: Peter Kern
TYTUŁ: Witamina B17. Lekarstwo na raka
WYDAWNICTWO: Studio Astropsychologii
DATA WYDANIA: 2013
ILOŚC STRON: 164
CENA: 24.90 zł (kup teraz)
OCENA: 9/10


'Są takie ludy i plemiona, które zupełnie nie znają problemu chorób nowotworowych. Przynajmniej tak długo, jak długo zachowują tradycyjną dietę. To australijscy Aborygeni, północnoamerykańscy Indianie, czy zamieszkujące tereny arktyczne Inuici'

Pożywienie Aborygenów zawiera składniki, które w naszym codziennym odżywianiu s prawie wcale nie istnieją. Witamina B17 znajduje się min. w pestkach moreli, brzoskwiń, śliwek czy wiśni. Już w latach 50 naukowcy odkryli, ze pojawienie się raka wiąże się z niedoborem tej właśnie witaminy.
Dzięki temu poradnikowi dowiesz się wszystkiego na temat tej witaminy i jej zastosowania. Znajdziesz w niej zalecenia dietetyczne i listę produktów zawierających najwyższe stężenie B17. Książka wyjaśni nam jak Łęczyc raka i mu zapobiegać. 

Moja ciocia miała raka, całkiem nieprzyjemna sprawa. Widziałam jak się męczyła. Na szczęście to już za nią. Wygrała. Jestem z niej dumna. Nie wiem czy ja bym tak potrafiła. Wygrała jedząc owoce i stosując się do odpowiednich diet. Nie wiem czasem, czy nie używała witaminy B17.  Jak widać rak jest do wygrania. Oczywiście dam jej tą książkę, aby gdy rak wróci mogła ją przeczytać. Moja wiedza na temat chorób nowotworowych była bardzo uboga. Dopiero dzięki tej publikacji zrozumiałam nieco więcej. Czasami były to bardzo szokujące fakty, w które aż nie chciało się wierzyć. W książce autor przedstawił całą historie raka, a także hipotezy najróżniejszych naukowców. Ponadto podczas czytania możemy natknąć się na ciekawe wykresy i ilustracje. To co bardzo mi się spodobało to opisy różnych diet, które mają na celu pomóc nam pokonać raka. Te diety wbrew pozorom są bardzo smaczne. Publikacja jest bogata i bardzo mnie zaciekawiła. Polecam szczególnie osobom, które zmagają sie z tą chorobą, ponieważ jestem pewna, że dzięki Witaminie B17 wygracie. 


AUTOR: Petra Neumayer
TYTUŁ: Uzdrawianie poprzez liczby
WYDAWNICTWO: Studio Astropsychologii
DATA WYDANIA: 2013
ILOŚC STRON: 168
CENA: 29.70 zł (kup teraz)
OCENA: 8/10

Najnowsze badania fizyki kwantowej udowadniają, że każda cyfra posiada swoją wibracje.  Autorka opracowała prosty system samo leczenia, który za pomocą wibracji przenoszonych przez liczby, przywróci harmonię w Twoim organizmie i powstrzyma powstawanie chorób.  Możemy wybrać odpowiednią dla nas metodę i samodzielnie stworzyć własną lecznicza liczbę. 


Na początku recenzji tej książki musze Wam się przyznać, że nie wierze w uzdrawianie poprzez liczby i inne tego typu rzeczy, a książkę przeczytałam tylko z czystej ciekawości. 
Do plusów tej publikacji zaliczają sie ciągi liczb, które zrobiły na mnie duże wrażenie. Autora chce żeby czytelnik jak najwięcej dowiedział się z tej książki i zapamiętał. Najbardziej podobał mi się podrozdział 'PITAGORAS I MISTYKA LICZB" gdzie dowiedziałam się nieco więcej o życiu i dokonaniach Pitagorasa. Widać, ze autorka dba o czytelnika. Chce prosto i zrozumiale wyjaśnić niektóre kwestie, w związku z tym umieszcza różne fotografie, a także proponuje abyśmy wykonywali różne obliczenia, które mają na celu udowodnić nam efektowność tej metody.  Autorka pisze stylem jak najbardziej prostym. Serdecznie polecam, każdej zainteresowanej osobie.

Za możlowość przeczytania książek serdecznie dziękuje Wydawnictwu Studio Astropsychologii19 komentarzy:

 1. Nie jestem zainteresowana takimi poradnikami ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ogółem nie lubię poradników, więc sobie odpuszczę ;)
  Pozdrawiam,
  Mai

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie, nie przemawiają do mnie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Chyba nie potrzebuję poradników ;)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Jakoś średnio przemawiają do mnie książki tego wydawnictwa. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie przepadam za poradnikami, więc chyba nie.
  Pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie przepadam za tego rodzaju poradnikami :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Wszystkie trzy tytuły mnie zainteresowały. Każda książka odpowiada moim gustom.

  OdpowiedzUsuń
 9. Mimo, że nie lubię za bardzo poradników to muszę przyznać, iż zainteresowałaś mnie " Witamina B17. Lekarstwo na raka" :D

  OdpowiedzUsuń
 10. Olejem lnianym to smaruje swoje włosy. Myślę, że kiedyś sięgnę po ostatnią ksiażę.

  OdpowiedzUsuń
 11. Poradników nie czytuję, ale wierzę na słowo, że to wartościowe książki.

  OdpowiedzUsuń
 12. Pierwsze dwie książki z chęcią bym przeczytała:)

  OdpowiedzUsuń
 13. Nie czytam często poradników, a te z którymi miałam okazję się zapoznać raczej nie były najlepszymi lekturami, więc już dawno odpuściłam sobie czytanie takowych.

  OdpowiedzUsuń
 14. Nagłówek robię na tym programie : http://pixlr.com/express/


  A tu dwa blogi,które mogą pomóc:
  http://megg-meggi.blogspot.com/2013/03/jak-zrobic-nagowek.html

  http://hafija-background.blogspot.com/p/tutoriale.html

  OdpowiedzUsuń
 15. Czytałam dwie ostatnie pozycje i były naprawdę całkiem całkiem.

  OdpowiedzUsuń
 16. Lubię książki tego wydawnictwa, są naprawdę ciekawe, ale chwilowo odpoczywam od takiej tematyki.

  OdpowiedzUsuń
 17. Z czystej ciekawości przeczytałabym "Uzdrawianie poprzez liczby" :)

  OdpowiedzUsuń

Witaj w Kruczym Gnieździe!

The moon is my sun,
the night is my day.
Blood is my life,
and you are my prey.