piątek, 1 lutego 2013

Dr Mirsakarim Norberov 'Osioł w okularach'

AUTOR: Dr Mirsakarim Norbekov
GATUNEK: ezoteryka, senniki, horoskopy
WYDANIE: 2012
ILOŚĆ STRON: 336
CENA: 44,40 zł
MOJA OCENA: 9/10

Czy znacie metodę, która z pośród stu pacjentów, stu z nich wyleczyła? Ja znam! Dzięki tej książce, napisanej przez Dr Mirsakarima Norbekova, który właśnie taką metodę opracował. W kontrowersyjny sposób, krok po kroku doktor przedstawia metodę leczącą wzrok. Gwarantuje ona stuprocentową skuteczność poprawy Twojego wzroku, co moga potwierdzić tysiące osób na całym świecie. Dzięki tej książce i zawartych w niej ćwiczeniach pokonasz choroby oczu nawet te, które uznane śą przez medycyne za nieuleczalne. Opracowane przez autora tablice wzroku sprawiają, że okulary i szkła kontaktowe staną się nieprzydatne, a Ty odzyskasz swój stracony wzrok.

  Mikrasakarim Nobekov- doktor psychologii, pedagogiki, filozofii, medycyny, członek większości akadamii naukowych i nauczyciel alternatywnych metod leczenia. Jego Instytut Uzdrawiania obejmuje 200 placówek w samej Rosji i klkadziesiąt w innych krajach.
   
  Autor książki wzbudził we mnie pozytywne wrażenie tak jak sama książka. Operuje językiem potocznym, odpuszczajac tym samym język naukowy dla nas nie zrozumiały. Autor nie oszczędza czytelnika, potragi obrazić już po pierwszych stronach. Niektórzy obrażalscy nie będą kontynuować lektury, a ciekawscy nie dążyć dalej.
Sam autor na samym początki piszę dla jakich ludzi przeznaczona jest książka. Nie masz poczucia chumoru? - w takim razie ta książka nie jest dla Ciebie!
Podobał mi się język pisania, głownie potoczny o czym już wspomniałam. Dzięki temu autor staje się naszym kumplem. Jest skromny, nie opowiada dużo o sobie, widać, że dla niego najważniejszy jest czytelnik. 
Autor zgrabnie wprowadza rózne historie fantastyczne wyssane z palca, oczywiście z morałem. 
Oprócz tego, że książka uzdrawia nasze oczy, uświadamia nam również sens życia. Według Mirsakarima aby uleczyc cokolwiek w nasyzm ciele trzeba zacząć od uleczenia duszy. Zastosowana jest terapia szokowa, w której autor obrzuca nas błotem, ale tylko dla naszego dobra. 

'Wyobraź sobie, że drugiego wdechu i wydechu może już nie być. Co czujesz w tym momencie, co widzisz, kto jest teraz obok- właśnie z tego składa się życie' 
~ cytat z 'Osioł w okularach'

  Oprócz tych wszystki plusów, dzięki którym książka jest świetna, dopatrzyłam się dwóch literówek. Dla niektórych może to być duży błąd dla innych malutki. Duży czy mały, ale błąd

  Książka składa się z dwóch części, w pierwszej autor leczy naszą duszę uświadamiając nam kim właściwie jesteśmy, w drugiej ćwiczenia, które mają na celu przywrócenie zdrowego wzroku.

 Podsumuwując książka napisana w świetnym stylu, nie tylko dla osób noszących okulary, ale także dla tych, którzy nie wiedzą co właściwie robią w swoim życu. Jedyną przeszkodą są drobne literówki. 


Za możliwość przeczytania dziękuje Wydawnictwu Studio Astropsychologi

***
Książke przeczytałam w ramach wyzwania 'Przeczytam tyle ile mam wzrostu' : 1,5 cm 

Czy podoba Wam się nowy styl pisania recenzji?
Odpowiadajcie w komentarzach, bo to dla mnie bardzo ważne.
Pozdrawiam ;* 

3 komentarze:

 1. Ciekawa recenzja, podoba mi się.
  Co do książki, to jednak spasuje.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wow, chyba muszę zaopatrzyć się w tą książkę :)
  Ps. Obserwuję i będzie mi bardzo miło, jeśli się odwdzięczysz :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajnie, że w tych trudnych dla książek czasach promujesz czytanie :) Sama bardzo dużo czytam, ale wiem, że niestety coraz mniej osób uznaje to hobby za godne uwagi. Co do tematów ezoteryki i medycyny alternatywnej to są to jedne z moich ulubionych i jak gdzieś spotkam tą książkę to na pewno po nią sięgnę. Obserwuję :)

  OdpowiedzUsuń

Witaj w Kruczym Gnieździe!

The moon is my sun,
the night is my day.
Blood is my life,
and you are my prey.